שלום, אורח

בלי כותרת
אפשר לעבוד יותר מ8 שעות?
אפשר לעבוד יותר מ8 שעות?
היי, אני בן 16 והתחלתי עבודה חדשה, אני רוצה לעבוד יותר מ 8 שעות ביום. האם אני צריך אישור מסויים? ... המשך אפשר לעבוד יותר מ8 שעות?
עובד שסיים תיכון בגיל 17.5?
עובד שסיים תיכון בגיל 17.5?
הבנתי שבשעות לימודים אסורה העבודה למי שמתחת לגיל 18. רציתי לדעת אם בגלל שסיימתי תיכון ישנם הקלות, חיפשתי באתר ולא מצאתי. תודה על ההתייחסות! ... המשך עובד שסיים תיכון בגיל 17.5?
כמה אני אמורה לקבל ביום?
כמה אני אמורה לקבל ביום?
אני בת 15.5 ואני רוצה לעבוד בגן (של בית ספר פרטי). כמה כסף אני אמורה לקבל ליום? ואם אעבוד כמזכירה אקבל יותר? כמה? תודה רבה! ... המשך כמה אני אמורה לקבל ביום?
מציאת עבודה בגיל 14.
מציאת עבודה בגיל 14.
אני רוצה למצוא עבודה דחוף אבל אני לא מוצא אני בן 14. יש לי ניסיון בהרבה דברים אבל פשוט לא מקבלים... אני רוצה לקנות משהו או שפשוט לא לחיות על חשבון ההורים שלי. ... המשך מציאת עבודה בגיל 14.
מותר להעסיק אותי בלילה?
מותר להעסיק אותי בלילה?
אם אני הצהרתי שאני בן ישיבה אבל עדיין לא מלאו לי 18 האם מותר לי לעבוד חוקי בערב או שאסור לעבוד בגלל שאני לומד?... המשך מותר להעסיק אותי בלילה?
מותר להעסיק אותי בקייטנה?
מותר להעסיק אותי בקייטנה?
שלום, אני יודע שמותר לי לעבוד מגיל 14 ואני כבר בן 15 אבל המאמן שלי אמר לי שרק אחרי כיתה י' מותר להדריך בקייטנה. זה נכון? אסור לי להדריך ילדים בקייטנה בקיץ? תודה, רועי.... המשך מותר להעסיק אותי בקייטנה?
אפשר לעבוד לפני גיל 16?
אפשר לעבוד לפני גיל 16?
אפשר לעבוד לפני גיל 16 אם יש לי תעודת זהות?... המשך אפשר לעבוד לפני גיל 16?
מותר לפטר אותי?
מותר לפטר אותי?
שלום אני תלמידה בת 18 בכיתה יב התחלתי לעבוד בעבודה חדשה האם יכולים לפטר אותי מפניי שאני לא יכולה לעשות משמרות סגירה (לפעמים עד 1-2) בימים שאני עובדת?... המשך מותר לפטר אותי?
עד מתי מותר לעבוד?
עד מתי מותר לעבוד?
היי אני בן 17.5 ורציתי לדעת עד איזה שעה מותר לי לעבוד בשעות לימודים כנ"ל לגבי יום שישי?... המשך עד מתי מותר לעבוד?
העסקה בזמן לימודים?
העסקה בזמן לימודים?
כמה פעמים לכל היותר, בשבוע כולל סופ"ש, אפשר לעבוד בזמן לימוד חובה לנער שעדיין לא מלאו לו 18 שנה אך מלאו לו 17? ועד איזו שעה אפשר להעסיקו ביום שבת לכל המאוחר?... המשך העסקה בזמן לימודים?
הגיל המותר לעבודה

למעסיק אסור להעסיק עובדים מתחת לגיל 15, או 14 בזמן חופשת הקיץ. במידה ומעסיק מעסיק עובדים מתחת לגיל הזה, גם כעבודת קיץ, הוא מבצע עבירה על החוק ולא הנער העובד.

אותו החוק אוסר להעסיק בני נוער מתחת לגיל 16 בין השעות 20:00 ל6:00 ובני נוער בין גיל 16 לגיל 18 בין השעות 22:00 ל6:00.