שלום, אורח

איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
שלום אני מעוניין להתפטר ממקום עבודתי,אני רוצה לדעת מה מגיע לי במידה ואני מתפטר הצטברו לי 10 ימי מחלה ו8 ימי חופשה. איך אני אוכל לקבל אותם? איך זה עובד? אשמח לקבל עזרה!... המשך איך פודים ימי חופשה בהתפטרות?
האם אני זכאי לדמי מחלה?
האם אני זכאי לדמי מחלה?
אני עובד במסעדה בעיקר בסופי שבוע. בחודש אוקטובר הלכתי הבייתה בסוף המשמרת וברחוב שלי שברתי את היד. המנהל אמר שאני לא זכאי לימי מחלה כי אני עובד רק בסופי שבוע. ... המשך האם אני זכאי לדמי מחלה?
אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
שלום. ברצוני לדעת אם כתוב לי בתלוש המשכורת שיתרת הדמי מחלה שלי היא 60 שעות. ולא ניצלתי אותם. האם מגיע לי את הכסף הזה בסוף שנה או באחד מהחודשים מוסיפים לי אותם למשכורת? ... המשך אפשר לקבל שכר עבור ימי חופשה?
מה עושים בחנות שלא נותנת חופש?
מה עושים בחנות שלא נותנת חופש?
מה עושים עובדת בחנות ושם לא מקפידים על הנקיון וגם לא נותנים לי חופש?... המשך מה עושים בחנות שלא נותנת חופש?
מגיע פדיון חופשה למתפטר
מגיע פדיון חופשה למתפטר
אם עבדתי 3 חודשיים שלמים ועוד 3 ימים ואז התפטרתי חייבים לי ימי חופשה שהצטברו לי לפי מה שרשום בתלוש?... המשך מגיע פדיון חופשה למתפטר
כמה ימי חופשה מגיעים לי?
כמה ימי חופשה מגיעים לי?
אני עובדת פעמיים בחודש משק בית 4 שעות כל פעם בשכר של 250 ש"ח (50 ש"ח נסיעות כלול) אין אחשב את ימי החופשה שמגיעים לי תודה.... המשך כמה ימי חופשה מגיעים לי?
זכאות להבראה אחרי הפסקה
זכאות להבראה אחרי הפסקה
עבדתי 4 חודשים הפסקתי לשנה וחזרתי לעבוד עוד 10 חודשים ופטרתי האם זה נחשב לשנה לגבי קבלת הבראה וכן לגבי פיצויים תודה מראש.... המשך זכאות להבראה אחרי הפסקה
מגיע הבראה מתחת לגיל 18?
מגיע הבראה מתחת לגיל 18?
אני מתחת לגיל 18 (בעוד חודש 18) עובד כשנה וחצי כמלצר באולם אירועים, האם מגיע לי דמי הבראה, הנני עובד עדיין שם.... המשך מגיע הבראה מתחת לגיל 18?
מגיע חופשה לבני נוער?
מגיע חופשה לבני נוער?
שלום, אני עובד במקום עבודתי למעלה משנה ובתלוש השכר שלי יש לי פירוט על 4.40 ימי חופשה שמגיעים לי (אני עובד על בסיס שעתי-משמרות) והשבוע ביקשתי לנצל ארבעה.... המשך מגיע חופשה לבני נוער?
איך מקבלים חופשה והבראה?
איך מקבלים חופשה והבראה?
אני בת 21 והגשתי מכתב התפטרות למקום עבודתי לאחר שנה וכמה חודשים שאני עובדת במשרה של משמרות. רציתי להבין לגבי דמי ההבראה והימי חופש שמגיעים לי.... המשך איך מקבלים חופשה והבראה?
חופשה שנתית

כל עובד זכאי לחופשה שנתית. אורך החופשה נקבע בהתאם לוותק של העובד במקום עבודתו.
נוער מתחת לגיל 18 זכאי ל18 ימי חופשה בתשלום בשנה. עובדים מעל גיל 18 זכאי ב-4 שנים הראשונות לעבודתו לחופשה בת 14 ימים.
אם העובד עובד אצל אותו מעביד במהלך כל השנה ועבד לפחות 200 ימים הוא זכאי למלוא הימים. אם עבד פחות מ- 200 ימים יהיה מספר ימי החופשה כיחס מספר ימי עבודה בפועל אל מספר 200. (לדוגמא אם נער (מתחת לגיל 18) עבד בפועל 150 ימים בשנה השנייה לעבודה יהיה זכאי ל150/200=0.75*18 ימי חופשה. כלומר 13 ימי חופשה (חלק של יום לא נחשב...))

אם העובד היה עובדו של אותו מעביד פחות משנה שלמה ועבד לפחות 240 ימים הוא זכאי למלוא הימים. אם עבד פחות מ- 240 ימים מספר ימי החופשה כיחס ממספר ימי עבודה בפועל ל 240

עובד שעבד פחות מ-75 ימים זכאי ל"תמורת חופשה" : 4% משכרו.