שלום, אורח

משלמים על הפסקה?
משלמים על הפסקה?
שאלה שעות עבודה ביום 9 שעות כולל הפסקה או 8.5 שעות מה החוק משלמים על 8.5 שעות ובגין חצי שעה הפסקה ללא תשלום (הפסקה מחוץ למשרד) תודה מראש.... המשך משלמים על הפסקה?
הפסקה לצורך שאיבת חלב
הפסקה לצורך שאיבת חלב
שלום, אני עובדת 7 שעות 5 ימים בשבוע, חזרתי מחופשת לידה, במשרד בו אני עובדת אין הפסקות. האם אני רשאית לצאת להפסקה ע"מ לשאוב חלב? אם כן ע"ח מי ההפסקה הזו? ... המשך הפסקה לצורך שאיבת חלב
אם יש הפסקה לא צריך לשלם שעות נוספות?
אם יש הפסקה לא צריך לשלם שעות נוספות?
שלום, אני עובדת בחנות בגדים. ישנם ימים בהם אני עובדת 12 שעות לעיתים 9 שעות זה כל פעם משתנה. כאשר אני יוצאת להפסקה באמצע הם מבקשים ממני להדפיס יציאה.... המשך אם יש הפסקה לא צריך לשלם שעות נוספות?
ההפסקה על חשבון העובד או על חשבון המעסיק?
ההפסקה על חשבון העובד או על חשבון המעסיק?
ההפסקה במהלך העבודה היא על חשבון העובד או על חשבון המעסיק?... המשך ההפסקה על חשבון העובד או על חשבון המעסיק?
האם משלמים גם על חלק משעה?
האם משלמים גם על חלק משעה?
אני עובד ביום 7 שעות, מתוכם 45 דקות אני בהפסקה. יוצא שאני עובד רבע שעה שהיא לא בתוך שעה מלאה. האם אני מקבל שכר על הרבע שעה הזו?... המשך האם משלמים גם על חלק משעה?
הפסקות

ביום עבודה של לפחות שש שעות, תופסק העבודה למנוחה וארוחה ל3/4 שעה לפחות (ביום שישי ובערב חג לחצי שעה לפחות) במהלך הפסקה זו מותר לעובד לצאת ממקום העבודה אלא אם נוכחותו במקום העבודה היא הכרחית והמעביד דרש ממנו להישאר. זמן הפסקה זו הוא לא חלק משעות עבודה אלא אם המעביד דרש מהעובד להישאר בעבודה כאמור.
הפסקות קצרות להחלפת כוח ואוויר, מוסכמות על ידי המעביד - הן חלק משעות העבודה, והמעביד חייב לשלם עבורן שכר.
לאחרונה חוקק "חוק השירותים" אשר הוסיף סעיף לחוק שעות העבודה והמנוחה המחייב את המעסיק לספק לעובד שלו זמן הפסקה וגישה לשירותים.